• P0N - PT   1500 - 2100
  • SB - ND    1200 - 2100

REZERWACJA: 508 861 100

O Laser Tag

Laser Tag to rozrywka bardzo podobna do popularnego paintballa, ale pozbawiona jego wad. Bardzo często nazywany jest również paintballem laserowym - pomimo tego, że nie ma nic wspólnego zarówno z kulkami, jak i laserem.


Czym dokładnie jest Laser Tag?

Jest to rozrywka powstała na bazie wojskowego systemu szkoleniowego M.I.L.E.S. służącego do profesjonalnego treningu żołnierzy wdrożonego po raz pierwszy w armii USA.

System umożliwia prowadzenie realistycznych starć, gdzie gracze zdobywają punkty poprzez trafienie innego gracza przy użyciu promieni podczerwieni. W przeciwieństwie do paintball'a czy ASG, nie ma tutaj fizycznych trafień. W replikach broni umieszczony jest reflektor emitujący wiązkę podczerwieni. Trafienia rejestrowane są przez odpowiednie detektory noszone przez uczestników gry. Wbrew powszechnie błędnej opinii nie występuje tu wiązka laserowa, a wspomniana wcześniej wiązka podczerwieni.
Do gry używane są repliki karabinów, nadające realizm rozgrywki. Przed grą programowane są szerokie ustawienia warunkujące dalszy przebieg starć. Podczas gry wszystkie trafienia zliczane są przez elektronikę, dzięki czemu na koniec możliwe jest porównanie statystyk każdego z uczestników. Rozgrywki mogą być prowadzone zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz.

Zalety Laser Tag


• BEZPIECZEŃSTWO

Laser Tag ze względu na brak fizycznej amunicji jest całkowicie bezpieczny dla uczestników, jak i otoczenia. Gry mogą być realizowane praktycznie w każdym miejscu bez dodatkowych zabezpieczeń oraz w bliskim otoczeniu publiczności. Działanie broni opiera się na świetle podczerwonym, które jest całkowicie bezpieczne dla oczu.

• KOMFORT I WYGODA
Siniaki po grze, farba we włosach, krępująca i parująca maska oraz grube mundury w upalne dni tutaj nie obowiązują! Strój może być całkowicie dowolny, dzięki czemu gra w laser tag to czysta przyjemność.

• MILITARNY KLIMAT
Nasz sprzęt to repliki prawdziwej broni z celownikami optycznymi, a oprogramowanie zostało stworzone na wzór militarnego systemu szkoleniowego M.I.L.E.S. (Multiple Integrated Laser Engagement System) stosowanego do treningu formacji wojskowych na całym świecie.

• REJESTRACJA TRAFIEŃ
Rejestracja wszystkich trafień zapobiega nadużyciom ze strony niektórych graczy oraz pozwala każdej osobie uczestniczyć w zabawie przez cały jej czas - bez eliminacji po pierwszym trafieniu. Nie trzeba również już stosować umownych zasad oraz zastanawiać się, czy przeciwnik został trafiony.

• STATYSTYKI GRACZY
Laser Tag to dosłownie przeniesienie gier komputerowych do rzeczywistości. Statystyki po rozgrywkach pozwalają przeanalizować wyniki każdego uczestnika oraz rywalizujących drużyn, natomiast różnorodne ustawienia broni umożliwiają realizację najbardziej wymagających założeń gry.

• ROZRYWKA DLA KAŻDEGO
W zabawie nie ma fizycznych trafień, dzięki czemu z powodzeniem mogą grać również dzieci. Brak bolesnych siników sprawia również, że rozrywka jest bardziej przyjazna dla kobiet.


• TANIO I BEZ OGRANICZEŃ

Wypożyczając sprzęt na określony czas nie musisz martwić się, że skończą Ci się naboje i będziesz musiał/a ponieść dodatkowe koszty. Dzięki temu koszt gier Laser Tag jest znacznie niższy od klasycznego paintball'a czy ASG.

PARTNERZY

laser place paintball laserowy logoeventy euforia logodom kłódek escape room toruń logolucky star logo turon logo maciek-design

znajdź NAS NA

kontakt

  • ul. Broniewskiego 90
    (5. poziom parkingu przy CH Plaza)

  • tel: 508 861 100

  • [email protected]

© 2017 Laser Place Toruń - Wszelkie prawa zastrzeżone - projekt:maciek-design